Zažij Business snídani!

 

Chci si v sobě uchovat ten pocit!
Náboj, motivaci, chuť mluvit a mluvit, potkávat se s lidmi, networkingovat. Takto se vždy cítím po kvalitním semináři, konferenci, workshopu, osobní schůzce a nyní to je po Business snídani. Znáte ten pocit? Míváte ho také?

Člověk každý den jede v nějakém svém „stereotypu“. Chodí do stále stejné kanceláře a potkává se se stále stejnými lidmi. Pracuje na předem připravených úkolech. Občas mu do toho vpadne pár nepřipravených úkolů. A takto to je každý den. Takové ty zajeté koleje, ve kterých se člověk cítí moc dobře, protože vše šlape jak má. Je spokojený. Ovšem jednou za čas každý potřebuje nový nábojzakousnout se do šťavnatého masa, ze kterého získá nový stimul do další práce, do života.

Na sociálních sítích jsem narazila na Business snídani. Už jsem o této možnosti setkávání v byznyse slyšela. Párkrát jsme o tom mluvili i s přítelem doma. Nikdy jsme však neudělali ten poslední krok- poslat přihlášku. Tento týden byl však v tomhle výjimečný! Jméno, příjemní a obor, ve kterém působíte. A už jsme oba byli na listině účastníků Ukázkové business snídaně v Liberci.

2981

Snídaně jako taková začínala v 8 hod, ale měli jsme možnost přijít už na 7:30. V klidu se nasnídat, porozhlédnout se po známých tvářích, najít si to správné místo pro sebe a rozhazovat ranní úsměvy na ostatní účastníky. Ne každému to po ránu hned jde, ale musím říci, že se všichni snažili.

Snídaně byla od A až po Z moc dobře zorganizována. Člověk věděl, kam má jít, kdy tam má být, kde může parkovat, co ho tam čeká a co má mít s sebou. Co víc si přát! Jelikož se jednalo o ukázkovou snídani, tak byl určený jednorázový vstup 290 Kč. V jiném případě se na takovou to snídani nedostanete, pokud vás někdo nepozve. Business snídaně je komunita lidí, kteří platí členské příspěvky (nemalé) a potkávají se pravidelně.  Společnost Empiria21, která snídani pořádala, hledala franšízanta, který u nás v Liberci si takové to setkávání vezme pod sebe.

Ale teď zpátky k průběhu!

U jednoho podlouhlého stolu nás sedělo 26 lidí – každý měl svůj obor, kterému se věnuje. Potkali jsme tam manažery, jednatele, ale i OSVČ. Každý měl 2 minuty na to, aby představil svůj business a seznámil nás s tím, co od snídaně očekává, jakou službu nebo produkt nám může nabídnout.

Vypíchnu pro mě pár zajímavých příběhů:

  • Kultivar – nově vzniklý coworkingový prostor v Liberci – velice zajímavý prostor s nezapomenutelnou představitelkou
  • Barbora Sacher – designerka interiérů – krásná osobnost, na kterou narážím na různých akcích čím dál tím častěji
  • LabyrintEI s představitelkou Simčou Prchalovou – představila nám společnost, která vyrábí exponáty do iQlandie a iQparku – spoustu lidí si ani neuvědomí, že tyto exponáty musí někdo vyrobit – hledala další možnosti uplatnění
  • Kuchaři do domu – zajímavý projekt – každý pořádá nějakou událost a takový kontakt se hodí
  • Optik do domu – projekt, o kterém jsem také neslyšela – nabízí ceny o 50 % níže než v kamenném obchodě
  • Koučink – jelikož je teď osobní rozvoj na velkém vzestupu, tak pro tento obor tam bylo více lidí. Vyzdvihla bych ale Radku Lankašovou a Katku Koškovou. Obě na mě působili velmi profesionálně. Dokonce jsem si s Radkou domluvila schůzku na zlepšení prezentačních dovedností.

A to nejsem zdaleka u konce. Tito lidé ve mně však zanechali stopu. Jsou to lidé, o kterých do teď přemýšlím.

Po bloku představení jsme měli čas na vzájemný networking. Já jsem tento čas využila také k pořádné snídani. Sice už bylo trochu pozdě, ale moje prezentování před lidmi je vždy spojeno se stresem, který mi nedovoluje si moc vychutnávat jídlo. Takže po přestavení společnosti FOXON a mé osoby jako marketingové manažerky, jsem se pustila do klidné snídaně.

V posledním bloku jsme měli možnost každý říci, kdo nás zaujal, s kým bychom se rádi potkali i mimo zdi této konferenční místnosti a případně komu dokážeme pomoci s jeho problematikou. Například se tam vyřešil i problém s obkladačem zámkové dlažby, kterého poptávala jedna z účastnic 🙂

S jakým cílem jsem šla na snídani já?

Hledáme do naší společnosti obchodní zástupce, webmastera a vývojáře. A jelikož jsem zmínila i svoji pozici a zápal pro marketing, tak jsem si přihřála polívčičku i představením mého blogu. Trochu jsem tajně doufala, že se toho někdo chytne a získám další motivaci v pokračování Marketingu ve firmách.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d bloggers like this: