Kdo vlastně jsem

Marketing ve firmách | Janatko

Kdo vlastně je Janatko?

Nadšenec do marketingového světa, který se rád podělí o své zkušenosti.
Markeťačka, která začala u vylepování plakátů a skládání firemních tašek a pokračuje jako marketingová manažerka. V průběhu 9 let si prošla několika pozicemi a společnostmi, díky kterým získala mnoho zkušeností. Zjistila jednu základní věc. Bez marketingu se pořádný byznys udělat nedá. A bez plánu a strategie se obchod a marketing jako takový špatně rozjíždí.

Proč píšu blog?

Rozhodla jsem si založit blog, abych nemusela udržovat v sobě myšlenky a mohla je vypustit do několika řádků. Nakonec jsem si uvědomila, že těch pár řádků by mohlo pomoci spousta lidem, který jdou podobnou cestou jako já. Při své cestě jsem už potkala několik podnikatelů, kteří si s marketingem ve své společnosti nevěděli rady. Potřebovali jen pár šťouchnutí na rozjezd, aby se dokázali v marketingové světě adaptovat. Každý potřebuje jiné popostrčení – někdo nastavit celou marketingovou strategie, někdo pomoci pouze se sociálními sítěmi a jiný nastavit obsahovou linii. Záleží na druhu podnikání a specifikaci produktu nebo služby. Baví mě to! Baví mě ta pestrost a nasbírané zkušenosti, které postupně získávám.

Co v blogu i mimo něj najdete?

Své příspěvky na blogu tématicky zaměřuji na problematiku, která se může týkat každého z vás. Začínáte s byznysem? Potřebujete plán! Jste na konci roku? Měli by vás zajímat, jaké faktory ovlivňují tvorbu marketingového plánu! Podnikáte delší dobu, ale pro sociální sítě jste se nadchli až teď? Přečtěte si 6 tipů pro firemní facebook! Chcete se posunout ve svém podnikání dál a získat několik nových kontaktů? Zažijte si business snídani!
Mimo blog mě také najdete na instagramu a facebooku. Na instagramu sdílím s vámi zážitky, které jsem fotila při svých cestách za lepším zítřkem. Na facebooku najdete několik tipů na různé akce a nebo doporučené články a stránky.

Reklamy

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑